W fundacji „Jestem w drodze” z naszymi ekspertami odkryliśmy, że czas macierzyństwa kształtuje nas jako matki. Dlatego pragniemy, aby kojarzył się on pozytywnie. Dla odważnych mam, które jako pierwsze zdecydowały się zamówić znaczek, fundacja „Jestem w drodze” przygotowała program ambasadorski.

W programie są 3 proste zasady:

  1. Nosisz znaczek #jestemwdrodze w widocznym miejscu,  szczególnie w sytuacjach  gdy  potrzebujesz wsparcia otoczenia; obcych ludzi.

  2. Gdy potrzebujesz, prosisz o pomoc(miejsce w kolejce lub inną pomoc), podając przyczynę, a gdy spotkasz się z odmową, próbujesz jeszcze raz. Jak ktoś Ci pomoże, zawsze dziękujesz za pomoc.

  3. Swoje doświadczenia opisujesz lub dokumentujesz w najwygodniejszy dla siebie sposób i przesyłasz do fundacji „Jestem w drodze”, abyśmy mogły pokazać  Twoją postawę jako za wzór mniej odważnym uczestniczkom, poprzez naszą stronę internetową i profil na facebooku.

Będziemy szalenie się cieszyć, jeżeli dołączycie do nas i podzielicie się swoimi doświadczeniami!

Zgłoszenia: fundacja@jestemwdrodze.pl – 5 pierwszych Ambasadorek otrzyma komplet książek Wydawnictwa Lekarskiego PZWL: „Jedz dla dwojga, nie za dwoje”, „Nasze dziecko. Rozwój, pielęgnacja i wychowanie, „Dieta bezglutenowa. Co wybrać?”.

Akcję prowadzi fundacja „Jestem w drodze” przy współfinansowaniu m.st. Warszawy.

Autor artykułu

copyright © 2015-2017 jestemwdrodze.pl, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.