Gość specjalny „Przygody z macierzyństwem” Katarzyna Bujakiewicz!

 Już 16-ego kwietnia portal familie.pl organizuje kolejne warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”. Gościem specjalnym na warsztatach będzie Katarzyna Bujakiewicz!

 W czasie warsztatów „Przygoda z macierzyństwem” będziecie miały okazję poznać znaną z serialu „Na dobre i na złe” aktorkę Katarzynę Bujakiewicz, która jest aktywną mamą ceniącą zdrowy tryb życia.

Na naszym spotkaniu jak zwykle czeka na Was duża dawka wiedzy. O przygotowaniu się do porodu oraz karmienia dziecka piersią opowie pediatra pani dr Joanna Gzik. Położna Ewelina Wiech przybliży Wam pozycje porodowe, a wykwalifikowana doula i specjalistka chustonoszenia Justyna Antonik pokaże jak nosić maluszka w chuście. Od pani Aleksandry Charęzińskiej dowiecie się czym jest integracja sensoryczna oraz jak ją wspierać. Pani Diana Sikorska z Polskiego Banku Komórek Macierzystych powie jak świadomie inwestować w przyszłość swojego dziecka, a pani Monika Mierzejewska będzie mówić o rodzajach materacy oraz znaczeniu ich dla jakości snu dziecka.

Przygotowaliśmy dla Was również wiele konkursów. Do wygrania m. in. kosmetyki dla mamy i maluszka, butelki Philips, fotograficzna sesja brzuszkowa. Na zakończenie warsztatów każda mama otrzyma od nas familijną wyprawkę, a w niej m. in. butelkę do karmienia niemowlęcia, zabawkę dla maluszka oraz kosmetyki do pielęgnacji. Zapraszamy do rejestracji na portalu.

Bezpłatną wejściówkę odbierzesz tutaj: www.Familie.pl: -> Warsztaty dla kobiet w ciąży: http://wciazy.familie.pl/warsztaty

16 kwietnia, godz. 12:00, Restauracja Trzy Kolory, ul. Czerska 14, Warszawa – Mokotów

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców już 16-go kwietnia! Przedstawiamy plan warsztatów>>

Do zobaczenia na warsztatach!

Autor artykułu

copyright © 2015-2017 jestemwdrodze.pl, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.