Miło jest nam poinformować, że portal familie.pl objął patronat medialny nad akcją „Jestem w drodze”! Zobaczcie co redakcja serwisu pisze o portalu:

Szukasz zaangażowanej społeczności rodziców, która się wspiera i rozwiązuje meandry rodzicielstwa? Może chcesz po prostu poczytać ciekawe artykuły, czy wygrać w konkursie coś wyjątkowego? Świetnie! Trafiłeś pod właściwy adres – familie.pl to portal dla rodziców z duszą. Poznaj nas!

Kiedy zaczynała się moja przygoda z familie.pl, portal dla rodziców, nie sądziłam, że zostanę tutaj na tak długo.  Przygoda trwa nadal i choć życie pisze kręte ścieżki na drodze rodzicielskiej to wsparcie, zrozumienie i inspiracje jakie tu znajduję są dla mnie nieocenione. Zapytałam nasze czytelniczki  za co lubią portal. Ich wypowiedzi mówią same za siebie.

Jeśli jesteś stałym czytelnikiem, to chce Ci podziękować, że jesteś z nami i znajdujesz dla siebie miejsce na naszym portalu. Jeśli dopiero, tak jak ja kiedyś, dopiero zaczynasz bywać na familie.pl chce Cię zaprosić na forum, gdzie spotkasz wyjątkowe osoby, zawsze skłonne doradzić, lub po prostu porozmawiać.

Familie.pl to portal dla rodziców najlepszych w sieci. Nie, nie przesadzamy. Widzimy codziennie jak wspólnie zmagamy się z wyzwaniami rodzicielstwa. Czasami tego trudnego, gdy opiekujecie się chorym dzieckiem, czasami rodzicielstwa w samotności, czasami walczycie z buntami swoich smyków, frustracją i zmęczeniem. Dlatego tak ważne dla nas jest to, że jesteśmy wtedy razem.

Portal cyklicznie organizuje już od trzech lat warsztaty dla przyszłych rodziców: Przygoda z macierzyństwem. Rozmawiamy na nich z Ekspertami i słuchamy ich cennych, specjalistycznych wykładów, które podnoszą zawsze poziom naszej wiedzy i przekładają się na praktyczne rozwiązania w życiu rodzinnym. Szczególnie dbamy o brzuszkowych lokatorów, bo wiemy jak dla przyszłych rodziców ważny jest ten moment. Niby tyle miesięcy, a mija jak chwila, prawda? Niewyspanie, zmęczenie, ale warto! Dlatego zarówno tutaj, jak i na warsztatach wymieniamy się nie tylko wiedzą, lecz także pozytywną energią. Niech rodzicielska moc będzie z nami!

Na familie.pl nie brakuje także dziadków. Tym, którzy uważają, że ktoś bardziej leciwy nie zna się na sieci mówimy wielkie AKURAT! Nasze babcie są wyjątkowe, a ich obecność na portalu, to jak pięknie dzielą się z nami swoimi przeżyciami i chwilami spędzanymi z wnukami, jest dla nas niezwykle wartościowe i budujące. Wiecie o kim piszę? Kochane, ja też chce kiedyś być taką babcią! 🙂

Zawsze staramy się dostarczać Wam aktualne badania, ciekawostki oraz praktyczne informacje, pisząc dla Was bardzo różnorodne artykuły. Swój wyraz aktywnej lektury możecie dawać w komentarzach pod artykułami, które niezmiernie nas cieszą, nawet, a może i zwłaszcza wtedy, kiedy mamy odmienne zdanie na dany temat. Cieszymy się z tego, bo wiemy, że rodzicielstwo też świadome, własne zdanie na wiele spraw. Najlepsi rodzice w sieci na familie.pl? Tak, jestem tego pewna!

O akcji z ZTM na familie.pl:

Autor artykułu

copyright © 2015-2017 jestemwdrodze.pl, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.