Mamy wspólny cel:  propagowanie idei świadomego macierzyństwa i rodzicielstwa.

Świadoma mama powstała w 2010 roku z myślą o wszystkich kobietach, które są już szczęśliwymi mamami lub też niedługo nimi będą. Nie zapominamy również o ojcach, których rozterki i doświadczenia często są pomijane – u nas oboje rodzice znajdą coś dla siebie. W ramach kampanii odbywają się bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów w różnych miastach Polski. Tworzymy dla Was portal – bazę wiedzy na temat ciąży, porodu oraz wychowywania dzieci.

Pomysłodawczyni kampanii to aktywna zawodowo mama z Poznania. Gdy została mamą, wiedziała, że warto zainicjować coś, co będzie pomagało w zwiększaniu wiedzy na  temat ciąży, porodu i wychowywania. Postanowiła wziąć sprawę w swoje ręce.
Sama wielokrotnie spotykała się z wieloma dylematami i wątpliwościami. Szukała miejsca, gdzie przyszłe mamy będą mogły wymienić doświadczenia i skontaktować się z ekspertami. Tak oto zrodził się pomysł Świadomej Mamy, którą może być każda z nas!

Od 2010 roku organizujemy cykl comiesięcznych i bezpłatnych spotkań ze specjalistami dla przyszłych i obecnych rodziców Współpracują z nami: psycholog, dietetyk, ginekolog, pediatra, położna, fizjoterapeuta, doradca laktacyjny, instruktorzy jogi, fitness, kosmetolog, seksuolog i wielu, wielu innych.

Najbliższe wydarzenia znajdziecie pod linkiem: http://www.swiadomamama.pl/events

Co więcej, nasze spotkania urozmaicają osoby prowadzące, które same spełniają się w roli mamy. Dotychczas towarzyszyły nam: Monika Mrozowska, Katarzyna Bujakiewicz, Aleksandra Woźniak, Jolanta Fraszyńska i Paulina Holtz.

Autor artykułu

copyright © 2015-2017 jestemwdrodze.pl, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.